top of page

Jõuluturniirilt lastele vajalikku kogemust

Täna toimus Alecoqi spordimajas Olümpiko korraldatud Jõuluturniir. Meie omadele tublidele lastele tulid konkurentsi pakkuma ka Zen, Altia, Do ja Tartu Valla Spordiklubi lapsed.


Medalivõitjate pildigalerii leiad postituse lõpust

Treeneritel on väga hea meel, et tihedasse pühade-eelsesse graafikusse suutsid ligi 120 osalenud last ja nende vanemad ühe pisikese turniiri ära mahutada. Usume, et enamus osalenud lapsi jäi võistlusega rahule. Isegi need, kel seekord mõni soovitud matšivõit võtmata jäi, saavad siit palju juurde. Ka kurbuse ja pettumusega peab õppima toime tulema. Ja kus oleks parem koht neid kogemusi saada, kui täpselt selleks mõeldud võistlustel! Väga paljud suutsid siiski näidata, et treeningutel on tublisti tööd tehtud ja palju õpitud. Näha oli mitmeid väga ilusaid heiteid ja kinnihoidmisi, puudu ei jäänud ka tasavägistest võitluslikest matšidest ja korralikust pingutusest. See ongi midagi, mida ka lapsevanemad võivad märgata ja kiita– võistlustel osaledes ei saa kunagi valida seda, kui tugev on vastane, saab ainult kontrollida seda, kui kõvasti ise oma vaimu ja musklit pingutame. Kui anname endast maksimumi, siis võime olenemata tulemusest alati võistlusega rahul olla!

Kõik osalejad võivad sirge seljaga uuele aastale vastu minna, teades et on julged ennast proovile panema ja annavad alati endale sellega võimaluse edukad olla. Treenerid õppisid igatahes laste kohta palju ja kasutavad õpitut edaspidi iga lapse paremaks individuaalseks suunamiseks.


Täname kõiki vapraid judokaid võistluse meeleolukaks tegemise puhul ja õnnitleme medalivõitjaid!


292 views0 comments

Comentarios


bottom of page